Сегодня Среда, 26 Июля 2017 03:51

Наши партнеры

Мінфін презентував проект податкової реформи

Міністерство фінансів презентувало новий проект податкової реформи. Про це йдеться в пояснювальній записці до проекту Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України", яка опублікована на сайті відомства.

Згідно з проектом, податкову міліцію замінять на фінансову поліцію, яка буде підконтрольна Мінфіну. Крім того, вся база даних Державної фіскальної служби переноситься в Мінфін.

За фіскальною службою закріплюються функції надання усних консультацій, забезпечення роботи "електронного кабінету платника податків" та проведення податкових перевірок. У той же час, право надання письмової та електронної консультації залишається за Міністерством фінансів.

Що стосується податкових перевірок, то проектом передбачено оприлюднення на сайті Мінфіну плану проведення таких перевірок. При цьому перевірка буде проходити 30 днів, а попереджати про неї будуть за 15 робочих днів замість 10.

Крім того міністерство забирає на себе функції з адміністрування податків, ведення реєстрів відшкодування ПДВ, обліку платників податків.

Також пропонується об'єднати два реєстри відшкодування ПДВ в один. Також пропонується збільшити штраф за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних до 50% ПДВ.

Окрема глава реформи присвячена ставками оподаткування. Згідно з документом, залишається 18%-ва ставка податку на прибуток, а також ставка акцизного збору на алкоголь і тютюнові вироби.

При цьому буде введена нова ставка податку на доходи фізосіб (ПДФО) - 10% від мінімальної заробітної плати для тих, хто займається індивідуальною діяльністю без реєстрації підприємцем.

Отже, запроваджується нова категорія платників податків - фізособи, які займаються індивідуальною діяльністю без реєстрації підприємцем з річним обсягом доходу до 250 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року.

Крім того, проект передбачає збільшення розміру добових за кожний день закордонного відрядження - з 0,75 розміру мінімальної заробітної плати до 40 євро.

 Источник: http://www.fru.org.ua/

 
 

Навигация
Главная Редактируем законопроекты Одесский регион.Возможности Деятельность организации работодателей
Бизнес и культура Календарь событий Каталог сайтов В помощь бизнесу Вопросы и ответы
Коммерческие предложения Игры Права потребителей Юридические консультации Эксперты и консультанты
 
Федерация работодателей Украины:


WEB Связаться с администратором сайта .
e-mail:
Бизнес и все для бизнеса в Одессе © 2006 - 2017 Все права защищены.
При копировании и использовании материалов ссылка на наш сайт как на источник информации - обязательна!
Все логотипы и товарные знаки на сайте - собственность их владельцев.