buy generic viagra online no prescription
Сегодня Четверг, 29 Декабря 2016 13:51

Наши партнеры

Чи впливає донарахований до мін. з/п єдиний внесок на страховий стаж

            Основною умовою включення періодів роботи до страхового стажу є сплата внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.Обов’язок щодо сплати внесків за найманих працівників лежить на роботодавцях.

Повноцінний місяць може бути зарахований до стажу при умові, що єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування буде сплачений з нарахованої за цей місяць заробітної плати не менше мінімальної, встановленої законодавством.

Слід відзначити, що внески справляються роботодавцями шляхом сплати нарахованого відсотка на фонд оплати праці, та шляхом сплати утриманого відсотка із заробітної плати кожного найманого працівника.

З 1 січня 2015 року в зв’язку із змінами в законодавстві на всіх роботодавців поширюється обов’язок донарахування до мінімальної заробітної плати єдиного внеску. Тобто, якщо роботодавець нараховує заробітну плату найманому працівнику в розмірі менше мінімальної, то єдиний внесок обов’язково  повинен бути сплачений в розмірі не менше як із мінімальної заробітної плати.

Обов’язок донарахування поширюється лише на ту складову єдиного внеску, яку роботодавець нараховує на заробітну плату

Важливо знати, страховий стаж обчислюється за даними персоніфікованого обліку відомостей про застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. В персоніфікованому обліку, зокрема, міститься інформація про утримання та сплату внесків за застрахованих осіб

            Отже, додатково нарахована різниця між мінімальною і фактичною зарплатою не є доходом (зарплатою) найманого працівника, оскільки з неї не утримано та не сплачено єдиний внесок, а це означає, що сума різниці та донарахований єдиний внесок не впливають на страховий стаж.
 
 

Навигация
Главная Редактируем законопроекты Одесский регион.Возможности Деятельность организации работодателей
Бизнес и культура Календарь событий Каталог сайтов В помощь бизнесу Вопросы и ответы
Коммерческие предложения Игры Права потребителей Юридические консультации Эксперты и консультанты
 
Федерация работодателей Украины:


WEB Связаться с администратором сайта .
e-mail:
Бизнес и все для бизнеса в Одессе © 2006 - 2016 Все права защищены.
При копировании и использовании материалов ссылка на наш сайт как на источник информации - обязательна!
Все логотипы и товарные знаки на сайте - собственность их владельцев.