buy generic viagra online no prescription
Сегодня Понедельник, 19 Марта 2018 01:16

Наши партнеры

Щодо обговорення проектів регуляторних актів

Версия для печати Отправить на e-mail
Кабінет  Міністрів України 16 вересня 2015р.   схвалив  постанову  «Про  тимчасові  заходи  щодо  формування орієнтовних  показників митної вартості товарів, що використовуються у системі  управління  ризиками  при  митному  оформленні  товарів,  які ввозяться на митну територію України у митному режимі імпорту (випуску для вільного обігу)».

 Постанова запроваджує систему єдиних орієнтовних показників    митної   вартості   товарів(індикативів),   які   будуть використовуватися  для  коригування  заявленої  суб’єктами  ЗЕД митної вартості.

З жовтня 2015 р. Державна фіскальна служба України на своєму веб-порталі  буде  оприлюднювати  інформацію  про середньорозрахункову вартість   товарів,   митницю,  де  оформлювався  товар,  країну  його походження  та  відправлення,  вид  транспорту,  яким зазначений товар прибув  до України. Інформація буде оприлюднюватись за звітний місяць.

На  думку ФРУ, прийнявши зазначену постанову Кабінет Міністрів України вийшов  за  межі  своєї  компетенції, адже згідно із ст.19 Конституції України «органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України». Тобто у даному   випадку   Кабінет   Міністрів   України  мав  право  приймати вищезгадану  постанову виключно у тому випадку, якщо її прийняття було б  прямо  передбачено  Митним  Кодексом України. Крім того, директивне застосування  індикативів  йде  у  розріз  з  зобов’язаннями України в рамках  СОТ та угоди про асоціацію із ЄС. Також ст..59 Митного кодексу встановлено  вичерпний  перелік  методів  визначення  митної  вартості товарів, які ввозяться в Україну відповідно до митного режиму імпорту, з  яких  основний  -  за  ціною договору (контракту) щодо товарів, які імпортуються  (вартість  операції).  Варіантів  застосування будь-яких індикативів  (орієнтовних  показників  митної вартості товарів) Митним кодексом  не  передбачено. Таким чином прийнята постанова суперечить і чинному  Митному  кодексу.

 
 

Навигация
Главная Редактируем законопроекты Одесский регион.Возможности Деятельность организации работодателей
Бизнес и культура Календарь событий Каталог сайтов В помощь бизнесу Вопросы и ответы
Коммерческие предложения Игры Права потребителей Юридические консультации Эксперты и консультанты
 
Федерация работодателей Украины:


WEB Связаться с администратором сайта .
e-mail:
ooor@biznes.od.ua
Бизнес и все для бизнеса в Одессе © 2006 - 2018 Все права защищены.
При копировании и использовании материалов ссылка на наш сайт как на источник информации - обязательна!
Все логотипы и товарные знаки на сайте - собственность их владельцев.